Nasza infolinia: 
+48 34 314 03 10
801 90 00 88
rzetelna firma firma przyjazna naturze

 

Platformy towarowe to urządzenia dźwigowe przeznaczone do transportu ładunków bez prawa wstępu osób na platformę. Są to elektrohydrauliczne windy towarowe z cylindrem hydraulicznym, pojedynczą/podwójną przekładnią łańcuchową, które jeżdżą wzdłuż sztywnych prowadnic. Instalowane mogą być w przygotowanym szybie murowanym lub dostarczane z gotową ościeżnicą w konstrukcji samonośnej. W zależności od wagi i gabarytów przewożonych ładunków jesteśmy w stanie dostarczyć platformy towarowe o udźwigu od 300 - 2500 kg. Górna granica wysokość podnoszenia wynosi 12 metrów z maksymalnie czterema przystankami. Urządzenia doskonale sprawdzają się w przemyśle spełniając rolę jako nowoczesna i bezpieczna alternatywa dla droższych wind towarowo-osobowych, ograniczonych szeregiem restrykcyjnych zabezpieczeń.


 

Platformy towarowe

 

Platformy towarowe transportują towary na wysokość do 12 metrów. To stosunkowo proste urządzenia skierowane do użytkowników, którym nie zależy na wyglądzie lecz na użyteczności i maksymalnej nośności. Platformy są dużo tańsze od dźwigów towarowych.


Więcej

Windy towarowe

 

Windy towarowe wykorzystywane są w restauracjach, hotelach, winiarniach, aptekach, szpitalach, bankach, hurtowniach  czy domach prywatnych. Dzięki zastosowaniu małych dźwigów można szybko transportować dania i potrawy, towary przemysłowe czy środki medyczne.

Więcej

Schodołazy towarowe


Schodołazy towarowe to ręczne aluminiowe wózki towarowe, które dzięki specjalnej budowie idealnie nadają się do transportu ciężkich towarów po schodach - lodówki, pralki, kartony, paczki, butle, automaty vendingowe.Więcej

Kontakt

LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna
ul. Strażacka 33
42-263 Wrzosowa k. Częstochowy
tel./fax: +48 34 314 03 10, biuro@liftplus.pl

  • NIP: 5732847661
  • KRS: 0000490001
  • REGON: 243435020
Zapytanie

Prosimy o wypełnienie formularza- zadanie pytania... Odpowiemy niezwłocznie!!!