Nasza infolinia: 
+48 34 314 03 10
801 90 00 88
rzetelna firma firma przyjazna naturze


Windy i dźwigi towarowe to urządzenia dźwigowe przeznaczone do transportu towarów w kabinach wewnątrz szybu. Montowane są w gotowej konstrukcji samonośnej, dostawianej do otworu w stropie między poszczególnymi piętrami. W zależności od potrzeb klienta dostarczamy windy towarowe dostosowane do branży i specyfikacji transportowanych ładunków – windy gastronomiczne do transportu potraw, dźwigi towarowe do transportu wózków widłowych i palet lub małe windy towarowe do transportu dokumentów. Prosta konstrukcja urządzeń pozwala na dowolną modyfikację względem wymiarów i różnych warunków architektonicznych.

Winda towarowa Serii A

Winda towarowa Serii C

Winda towarowa Serii D

Winda towarowa Serii Z

Platformy towarowe

 

Platformy towarowe transportują towary na wysokość do 12 metrów. To stosunkowo proste urządzenia skierowane do użytkowników, którym nie zależy na wyglądzie lecz na użyteczności i maksymalnej nośności. Platformy są dużo tańsze od dźwigów towarowych.


Więcej

Windy towarowe

 

Windy towarowe wykorzystywane są w restauracjach, hotelach, winiarniach, aptekach, szpitalach, bankach, hurtowniach  czy domach prywatnych. Dzięki zastosowaniu małych dźwigów można szybko transportować dania i potrawy, towary przemysłowe czy środki medyczne.

Więcej

Schodołazy towarowe


Schodołazy towarowe to ręczne aluminiowe wózki towarowe, które dzięki specjalnej budowie idealnie nadają się do transportu ciężkich towarów po schodach - lodówki, pralki, kartony, paczki, butle, automaty vendingowe.Więcej

Kontakt

LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna
ul. Strażacka 33
42-263 Wrzosowa k. Częstochowy
tel./fax: +48 34 314 03 10, biuro@liftplus.pl

  • NIP: 5732847661
  • KRS: 0000490001
  • REGON: 243435020
Zapytanie

Prosimy o wypełnienie formularza- zadanie pytania... Odpowiemy niezwłocznie!!!