Nasza infolinia: 
+48 34 314 03 10
801 90 00 88
rzetelna firma firma przyjazna naturze

Windy towarowe, oznaczone symbolem „C” wykorzystywane są w restauracjach, hotelach, szpitalach, hurtowniach i domach prywatnych. Dzięki zastosowaniu małych dźwigów można transportować np. wina, gotowe dania i potrawy, środki medyczne, towary spożywcze lub drobne towary przemysłowe. Seria C charakteryzuje się drzwiami gilotynowymi umieszczonymi na wysokości podłogi. Pozwala to na maksymalne wykorzystanie przestrzeni wewnątrz windy i kabiny, w której można zamontować kilka półek lub skonfigurować ją według własnych potrzeb umieszczając produkty wyższe i większej objętości. Tego typu windy potocznie nazywane są jako "potrawówka".

 • samonośny szyb windy w konstrukcji stalowej, ocynkowanej
 • ocynkowana kabina, prowadzona po obu stronach szybu
 • drzwi przystankowe zaopatrzone w zamek, ocynkowane
 • demontowana półka pionowa/pozioma
 • przyciski wezwań windy na każdym przystanku
 • piętrowskazywacz
 • akustyczny sygnał przejazdu
 • małe nadszybie
 • zasilana bezpiecznym napięciem 24 V
 • szybka i prosta instalacja windy
 • alternatywa montażu windy towarowej w istniejącym szybie
 • różnorodność wersji urządzenia dla lepszego dopasowania

Przestrzeń wokół windy towarowo-gastronomicznej nie jest ograniczana drzwiami uchylnymi ponieważ otwieranie drzwi gilotynowych przebiega za pomocą linki w pośrednictwie aluminiowych kół. Skrzydła drzwi są już dostarczane z ościeżnicą (ramą) i zainstalowane bezpośrednio w szybie dźwigu. Jednostka napędowa małej windy towarowo-gastronomicznej serii C wyposażona jest w przeciwwagę, która zapewnia stabilność dźwigu. Przy windach o udźwigu 100 kg napęd przebiega przy wykorzystaniu wyposażonej w koła cierne z linami wciągarki. Windy z większą nośnością wykorzystują wciągarki z kołami łańcuchowymi. Windy wyposażone są w zaawansowane technologie sterowania mikroprocesorem.

Galeria Załączniki
Nazwa pliku Typ pliku Rozmiar pliku Pobierz
Seria C - Drzwi gliotynowe podloga-Maszynownia nad chwytacz, www.liftplus.pl.pdf pdf 313,43 KB Pobierz
Seria C - Drzwi gliotynowe podloga-Maszynownia nad bez chwytacza, www.liftplus.pl.pdf pdf 378,96 KB Pobierz
Schodołazy towarowe

schodolazy_towarowe.jpg


Schodołazy towarowe to ręczne aluminiowe wózki towarowe, które dzięki specjalnej budowie idealnie nadają się do transportu ciężkich towarów po schodach - lodówki, pralki, kartony, paczki, butle, automaty vendingowe.



Więcej

Dźwigniki towarowe

dzwigniki_towarowe.jpg

 

Podnośnik towarowe transportują towary na wysokość do 12 metrów. To stosunkowo proste urządzenia skierowane do użytkowników, którym nie zależy na wyglądzie lecz na użyteczności i maksymalnej nośności. Podnośniki są dużo tańsze od dźwigów towarowych.


Więcej

Windy towarowe

windy_towarowe.jpg

 

Windy towarowe wykorzystywane są w restauracjach, hotelach, winiarniach, aptekach, szpitalach, bankach, hurtowniach  czy domach prywatnych. Dzięki zastosowaniu małych dźwigów można szybko transportować dania i potrawy, towary przemysłowe czy środki medyczne.

Więcej

Szybkie linki
Kontakt

LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna
ul. Strażacka 33
42-263 Wrzosowa k. Częstochowy
tel./fax: +48 34 314 03 10, biuro@liftplus.pl

 • NIP: 5732847661
 • KRS: 0000490001
 • REGON: 243435020
Zapytanie

Zapytanie o windę możecie również wysłać przez wypełnienie formularza poniżej; odpowiedmy niezwłocznie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich d...Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przygotowania oferty, złożenia zamówienia, otrzymania informacji przez Jurajską Fabrykę Wind Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą w Częstochowie, przy ul. Koksowej 6 AB, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001 na podstawie art. 6-7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przygotowania oferty, złożenia zamówienia, otrzymania informacji przez Jurajską Fabrykę Wind Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą w Częstochowie, przy ul. Koksowej 6 AB, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001 na podstawie art. 6-7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.