Nasza infolinia: 
+48 34 314 03 10
801 90 00 88
rzetelna firma firma przyjazna naturze

Mała winda do transportu ładunków na niewielkich wózkach, paletach bądź towarów posiadających kółka np. potrawy w kotłach. Windy towarowo-gastronomiczne nadają się do wykorzystania w restauracjach, hotelach, aptekach, bankach i innych miejscach, gdzie można szybko przetransportować towary oszczędzając czas i siłę. Seria D charakteryzuje się drzwiami uchylnymi na poziomie podłogi. Gwarantują one łatwe wprowadzanie towarów na windę, czyniąc pracę wygodną i ergonomiczną. Tego typu windy potocznie nazywane są "potrawówkami".

 • możliwość wjeżdżania wózkiem z towarami do windy
 • samonośny szyb windy z profili stalowych, ocynkowanych
 • ocynkowana kabina, obustronnie prowadzona w szybie
 • dostarczana demontowana półka pozioma lub pionowa
 • ocynkowane drzwi przystankowe z zamkiem
 • bezpieczne zasilanie 24 V
 • sterowanie windy mikroprocesorem
 • kasety wezwań na każdym piętrze, piętrowskazywacz
 • akustyczny sygnał przejazdu
 • małe nadszybie, możliwość instalacji w istniejącym szybie
 • szybki i prosty montaż
 • różnorodność wersji dopasowana do indywidualnych potrzeb klientów

Wszystkie drzwi windy gastronomiczno-towarowej dostarczane są z ościeżnicą – zamontowane są bezpośrednio w konstrukcji szybu dźwigu. Jednostka napędowa w windach serii D wyposażona jest w przeciwwagę. Tak jak w przypadku innych wind towarowo-gastronomicznych serii A i C, o udźwigu 100 kg napęd windy serii D również odbywa się za pomocą wciągarki wyposażonej w cierne koła z linami. W przypadku większych udźwigów zastosowana jest wciągarka z kołami łańcuchowymi.

Galeria Załączniki
Nazwa pliku Typ pliku Rozmiar pliku Pobierz
Seria D-Drzwi uchylne, podloga-maszynownia nad-chwytacz www.liftplus.pl.pdf pdf 283,25 KB Pobierz
Seria D-Drzwi uchylne, podloga-maszynownia nad-bez chwytacza www.liftplus.pl.pdf pdf 313,61 KB Pobierz
Seria D-Drzwi uchylne-wersja katowa-maszynownia nad-chwytacz, www.liftplus.pl.pdf pdf 295,64 KB Pobierz
Seria D-Drzwi uchylne-wersja katowa-maszynownia nad-bez chwytacza www.liftplus.pl.pdf pdf 280,94 KB Pobierz
Seria D-Drzwi uchylne-maszynownia obok u góry-chwytacz www.liftplus.pl.pdf pdf 281,52 KB Pobierz
Seria D-Drzwi uchylne-maszynownia obok u góry-bez chwytacza www.liftplus.pl.pdf pdf 315,76 KB Pobierz
Seria D-Drzwi uchylne-maszynownia obok na dole-chwytacz www.liftplus.pl.pdf pdf 261,99 KB Pobierz
Seria D-Drzwi uchylne-maszynownia obok na dole-bez chwytacza www.liftplus.pl.pdf pdf 302,91 KB Pobierz
Schodołazy towarowe

schodolazy_towarowe.jpg


Schodołazy towarowe to ręczne aluminiowe wózki towarowe, które dzięki specjalnej budowie idealnie nadają się do transportu ciężkich towarów po schodach - lodówki, pralki, kartony, paczki, butle, automaty vendingowe.Więcej

Dźwigniki towarowe

dzwigniki_towarowe.jpg

 

Podnośnik towarowe transportują towary na wysokość do 12 metrów. To stosunkowo proste urządzenia skierowane do użytkowników, którym nie zależy na wyglądzie lecz na użyteczności i maksymalnej nośności. Podnośniki są dużo tańsze od dźwigów towarowych.


Więcej

Windy towarowe

windy_towarowe.jpg

 

Windy towarowe wykorzystywane są w restauracjach, hotelach, winiarniach, aptekach, szpitalach, bankach, hurtowniach  czy domach prywatnych. Dzięki zastosowaniu małych dźwigów można szybko transportować dania i potrawy, towary przemysłowe czy środki medyczne.

Więcej

Szybkie linki
Kontakt

LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna
ul. Strażacka 33
42-263 Wrzosowa k. Częstochowy
tel./fax: +48 34 314 03 10, biuro@liftplus.pl

 • NIP: 5732847661
 • KRS: 0000490001
 • REGON: 243435020
Zapytanie

Zapytanie o windę możecie również wysłać przez wypełnienie formularza poniżej; odpowiedmy niezwłocznie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich d...Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przygotowania oferty, złożenia zamówienia, otrzymania informacji przez Jurajską Fabrykę Wind Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą w Częstochowie, przy ul. Koksowej 6 AB, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001 na podstawie art. 6-7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przygotowania oferty, złożenia zamówienia, otrzymania informacji przez Jurajską Fabrykę Wind Kaczmarczyk Spółka Jawna z siedzibą w Częstochowie, przy ul. Koksowej 6 AB, NIP 5732847661, REGON: 243435020, KRS: 0000490001 na podstawie art. 6-7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.